Projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"

Szkoła uczestniczy w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"

współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Zajęcia dodatkowe realizowane w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"

W roku szkolnym 2014/2015 Szkoła realizuje projekt „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

W ramach tego projektu prowadzone są zajęcia dodatkowe:

• Kompetencje Kluczowe z przedmiotów: języka polskiego, matematyki. Zajęcia prowadzi dwóch nauczycieli.
  • Dydaktyczno-wyrównawcze z przedmiotów informatycznych, samochodowych. Zajęcia prowadzone są przez dwóch nauczycieli.

W ramach projektu realizowane są zajęcia praktyczne w wyspecjalizowanych ośrodkach badawczo-rozwojowych i akademickich oraz w wyjazdowych zajęciach specjalistycznych do nowocześnie wyposażonych placówek, wyjazdy na targi edukacyjne.

Uczniowie mają okazję realizować dziesięciodniowe staże u pracodawców w ramach zajęć praktycznych i praktyk zawodowych.

Uczniowie biorą udział w Konkursie NAJLEPSZY UCZEŃ W ZAWODZIE – w branży informatycznej, budowlanej, mechanicznej i samochodowej.

W projekcie uczestniczy 189 uczniów.

Poprawiony ( Piątek, 31 Październik 2014 15:00 )